Prodej veteránů

Připravte svůj veterán na sezónu 2020!
Nedá se říci, že by zima byla v plném běhu, ale na vyjížďky to zatím zrovna není. A právě proto je čas připravit svůj veterán na sezónu. Nabízíme Vám kompletní prohlídku vozu, provedení běžné údržby jako je výměna olejů, filtrů, kontrola a seřízení brzd a další nutné opravy právě nyní, v době kdy Vaši miláčkové na silnici nevyjíždí. Váš vůz si rádi odvezeme vlastními prostředky a zase Vám jej stejnou cestou vrátíme. Zavolejte nám na tel.: +420 602 949 106.
Více informací

Oldsmobile 442 V8 1968

Opravdu zlý veterán, moc zlý muscle car. Jeden z nejzlejších, které se kdy vyráběly. Vůz byl vyroben v Kanadě. Jedná se proto o velkou sběratelskou raritu. Výkonem 350 koní patří mezi nejsilnější vozy vyráběné ve zlaté době muscle cars vůbec. Toto není jak se říká, vozidlo pro mamku. V roce 1968 šlo o vůbec nejsilnější vůz na trhu.

Náš veterán má originální štítky. Všichni sběratelé a milovníci autoveteránů již vědí jak vysokou sběratelskou hodnotu takový vůz má. V ČR bude k vidění koncem června 2019. Na voze bude provedena renovace. Její dokončení je plánováno na konec září 2019. Vůz je možné rezervovat a po dohodě a složení zálohy lze ovlivnit rozsah a specifikaci renovace jako takové. Podmínky složení zálohy telefonicky.

Fotografie vozu ukazují současný stav. Cena za veterán nabízena po renovaci.

Typ: Holiday Coupe
Rok výroby: 1968
Motor:  400cui, bronze block
Výkon:  350hp, 242kW
Převodovka: automatická, 4 rychlostní

Možnost přihlásit vůz jako veterán.

Cena:  1, 131. 000,-Kč


Kontaktní formulář   (z kategorie: Veterán prodej)


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)